Kuželová pyramida

pyramida-v-miste-v-srdciPyramidy od pradávna přitahovali lidi díky své vznešenosti a tajemstvím, které se ještě do dnešní doby nepodařilo zcela objasnit. Pobyt v pyramidě může mít pro vás ozdravné a zklidňující účinky.

Pokud chcete meditovat, odpočívat, zklidnit se, či máte zdravotní problémy a chcete vyzkoušet působení pyramidální energie, můžete vyzkoušet pobytu v léčivé pyramidě. Tato naše první pyramida je k dispozici pro přátelé Místa v srdci, jenž tímto zveme k vyzkoušení přes den, či strávit noc nebo víkend. V pyramidě je místa komfortně pro dva lidi na noc.

Co si vzít sebou na noc do pyramidy
Vemte si sebou spacák. V pyramidě je jedna pěnová matrace na spaní a lehká deka na přikrytí. Pokud jdete dva, vemte si sebou pro jednoho karimatku. V pyramidce je topení pro zimní měsíce, zásuvka na 220 V a na noční pobyt je tam led lampička vhodná i ke čtení. K dispozici jsou krásné a moudré knihy, USB\CD přehrávač a mediační nahrávky.

Zimní a letní provoz
Pyramidka je primárně určena k pobytu přes léto, ale pokud chcete můžete tam díky topení strávit den a noc i v zimně. Jediné omezení je záchod a voda – které jsou k dispozici pouze březen až listopad.

Jak provést rezervaci
Vyberte si vám vhodný termín a napište na vladimir.bohm@gmail.com, kdy by jste chtěli přijet.

Cena za pobyt
Je na vašem uvážení na konci pobytu formou daru.

Konstrukce pyramidy
Vlastní pyramida je kuželová cca 3 metry vysoká a její konstrukce železná. Nachází se na cca 2 metry vysokému podstavci – stěně dřevěného altánku. Při pobytu se využívá tzv. odrazu pyramidální energie a pobytu v části těžiště pyramidy pro působení pyramidální energie.

Dostupné termíny

Fotografie pyramidy a okolí
Pyramida v miste v srdci

 

vnitrek pyramidky