Kombinovaný pobyt tma\světlo

Terapie tmou je metodou, jak se dostat blíže k sobě, urovnat si myšlenky, odpočinout si, zkrátka zastavit se v životě, být chvíli sám se ze sebou.

Někdy se může stát a občas stává, že po pár dnech si člověk urovná myšlenky, či získá odpovědi jenž hledal a rozhodne se tmu opustit. I tohle rozhodnutí je v pořádku. Do tmy nejdete něco „vydržet“, ale získat to co v danou chvíli získat potřebujete.

Váš pobyt ve tmě končí, a relaxace na světle začíná
Chatky elementu Vody, Poustevna, Vzduch mají skryté okno za dvojitou okenici a my vám na požádání rádi chatku přizpůsobíme na pobyt ve světlě. Zbývající čas vaší terapie tmou můžete trávit v Místě v srdci, relaxací a procházky v lese, odpočinkem a meditováním v léčivé pyramidce, čtením kníh, zkrátka odpočívat a uživat si světlo a klid nikým nerušen v přírodě a svoji chatičce.

Nastoupit rovnou na kombinovaný pobyt či do světla
I to je samozřejmě možné. Pokud cítíte, že chcete podstoupit terapii tmou například tři či čtyři dny a zbytek trávit relaxací a odpočinkem v tichosti v přírodě, můžete se rozhodnout tímto způsobem už i při rezervac. Nemusíte ani tuto informaci předem hlásit a rozhodnete se intuitivně až na místě v průběhu, jak to budete aktuálně cítít.