Vladimír

Kdo jsem byl?

Do svých 35 let jsem se věnoval podnikání a snažil se to někam dotáhnout, být úspěšný a život si užít. Po splnění materiálních cílů a naplnění rolí „tzv. hodného a spolehlivého“ nepřišlo do mého života štěstí, ale spíše prázdnota. Uvědomil jsem si iluzi materiálního světa, lidských přetvářek a vydal jsem se hledat pravé hodnoty pro vyvážený život, tedy svoji vlastní duchovní cestu v materiálním světě.

Kdo jsem nyní? Z cesty proměny se stalo poslání

V průběhu několik let jsem se zcela změnil. Cestu zdravého životního stylu a duchovního rozvoje jsem začal přechodem na vegetariánství, v kombinaci s dlouhodobými půsty a cvičením, až na příjem živé stravy.
V duchovní rovině jsem dokázal najít novou smysluplnou cestu životem. Absolvoval jsem spoustu metod pro nalezení sebe sama, od pobytu ve tmě, přechod přes žhavé uhlí, pokus o přechod na pránickou výživu a další.

Kam směřuji

Při změně svého života, kdy jsem se rozhodl jít za tím co opravdu ve svém srdci cítím, nikoliv za tím, co se ode mě očekává, či co bych měl, jsem byl odměn.
Z mnoho cest poznání, jenž mě zajímají a věnuji se jim, ať již Pobyty ve tmě, posvátná geometrie, půsty, či jiná témata o kterých bloguji zde, se ke mně dostala Kabala. Moudrost Kabaly a jeji studium otvírá cestu ke Stvořiteli a formuje duši. Proto na otázku kdo jsem a kam životem kráčím, s pokorou odpovídám:

Kráčím k prožití celé reality jež nás obklopuje, tedy návratu k bohu a prožití božství v tomto životě – osvícení.

misto v srdci logoMísto v srdci, je sen a vize kterou realizuji. Více informací o Místě v srdci najdete zde.

 

email: vladimir.bohm@gmail.com