Jak proběhl první měsíc s autopatií-léčbou vlastní nemocí

Jak proběhl první měsíc s autopatií-léčbou vlastní nemocí

6.4.2016 Různé 1

autopatieMěsíc utekl jako voda a já jsem vám slíbila, že napíšu průběh léčby atopického ekzému.

Začala jsem ředit 3l vody, to jsem učinila 4x , byl to preparát z nevařeného dechu. Přibližně každý 3-4 den jsem autopatovala.  Byla jsem jako na houpačce, lepší – horší, slovo horší vysvětlím 🙂 nikdy to nebylo tak horší než jsem se začala léčit. Vždy nastalo  zlepšení, šlo to od hlavy směrem dolů. Vždy se nejvíc ekzém zlepšil v obličeji a na nohách byl silnější.

Další ředění jsem navýšila na 4.5l vody a dechu, vyrobila jsem ho 3x. Každý den jsem se zlepšovala tak o 10%, sem tam se vyskytly nové ložiska, ale už nebyly v takové síle. Pozorovala jsem na sobě jenom slabé pocení a změnu chuti k jídlu, koláčky z pekárny jsem nechala ležet a nechyběla mi tak energie, jak před tím.

Navýšila jsem opět ředění na 6l vody, udělala jsem ale malou změnu, naředěný preparát z dechu jsem ještě podržela chvilku nad hlavou v oblasti 7 čakry. ( Tak se připravuje preparát z prány) já jsem  to skobinovala dech a prána společně. Ekzém se pomalinku strácel léčení postupovalo dál. Co bylo jinak ??? Pocítila jsem změny nálady, staré pocity na které jsem už zapoměla, že jsem kdysi taková byla. Trvalo to asi 3 dny, byla jsem náladově nervozní a necítila jsem se dobře sama ze sebou. Vše je u autopatie možné a takhle se ohlasují staré věci, které už sice nežiju, ale zřejmě byli někde schované.

Shrnutí:

Ekzém o 70% lepší, nálada zas v pohodě a změna chutí v jídle , menší potřeba jíst.

PS: držím všem palce a zas vám napíšu jak léčba probíhá.

S Láskou Lucka

 

 

 

One Response

  1. Alena napsal:

    Ahoj Lucko, mám pocit, že je to dnešní dobou, navýšením energií, čištění se od starých přesvědčení, od všeho, co potřebujeme pustit. Procházím od března něčím podobným, zhoršila se mi lupenka, málo energie, pocity zlosti, vyplouvání starých nezpracovaných situací….teď už je fajn, lupenka se lepší a hlavně nárůst energie a zlepšení nálady…chce to co nejvíce být v přírodě a nechat ať vše, co má odejde, být jen pozorovatelem toho všeho a dovolit si být sám sebou i se svými emocemi …je to obrovská úleva a svoboda….měj krásné dny Alena

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *