Hodnocení masáží, objednání a cena

Objednání na masáž

Objednat se můžete na  email  lucia.bohm@seznam.cz  či  na tel. 777032996

Cena 

Cena za masáž, konzultaci, muzikoterapii v rozsahu 2- 3 hodiny je 1500 kč.

Jak hodnotí masáž

je to místo tvého zrození…..💓 děkuji, děkuji, děkuji Zdeněk

Přistoupil ke mě anděl , prodloužená ruka stvořitele , do temné a tiché hrobky mého minulého Já. Sametovou rukou se dotkla mého těla a božím slovem mého chladnoucího srdce. Jako jehla ze staré gramofonové desky načetla mou tělesnou schránku zářícími prsty se všemi šrámy a bolístkami a poslala tělem vlnu léčivé energie hudby a zvuku. Pak povytáhla z těla moje srdce ,promluvila k němu , foukla zlehýnka do posledního uhlíčku a spustila řetězovou reakci , jejíž palivem je jen láska , jednoduchý , levný , a všem dostupný zdroj životní energie.Srdce vrátila na jeho místo a řekla ….jdi ….toto místo nebude tvým hrobem, je to místo tvého zrození…..💓 děkuji, děkuji, děkuji Zdeněk

byl ten nejlepší dárek co dostala 🙂 Moc už se k vám zase těším ! Jarka

Už při mém prvním pobytu ve tmě jsem si před pobytem její masáž užila, ale pak během pobytu mě napadlo, že by to bylo úžasná masáž ve tmě, proto když jsem si pak přečetla, že už dělá i masáže ve tmě, tak mě to velmi potěšilo 🙂 Dala jsem i mé dceři když byla těhotná jako dárek másáž od Lucie, a moc děkovala říkala že to byl ten nejlepší dárek co dostala 🙂 Moc už se k vám zase těším ! Jarka

Jarka: „Jsem si naprosto jistá, že to nebyla masáž, ale terapie. Na těle i na duši…“

Pokusím se zhodnotit své vjemy onoho odpoledne.Bylo to celé jako návrat domů. Srdečné, vřelé a hluboké. Kombinace tiché hudby něžných prstů vonících olejem, a jejich tanec na mém těle. Metamorfní technika motýlích křídel jinak. V kombinaci s tónem tibetských misek a jejich rezonancí, která doznívá jako cimbál, na který někdo udeří. Zvoní to jako kostelní zvon., cítíš vibrace vzduchu a ocitneš se na louce plné květů, které voní a slyšíš doznívat roj včel. Intimita atmosféry, květiny a světlo a stín od plamene svíčky, podporují fantazii a pocit úplně se uvolnit. Všechno to pustit…
Momentem překvapení je tvrdá realita, acustický důkaz, jak na tom která čakra je, protože ne každý to vnímá. Pro mě slyšet zpívat svoje srdce byl nejhlubší životní zážitek.Velmi hodnotím závěrečné hodnocení, podané velmi citlivou a dilomatickou formou, která tě spíš povzbudí, chtít být ještě lepší..-:)Jsem si naprosto jistá, že to nebyla masáž, ale terapie. Na těle i na duši.

Petr: „Mám chuť se zhluboka nadechovat…“

Lucii jsem objevil tak, že jsem zahledl na you tube jedno z jejích videí. Její žensky jemný vzhled upoutal moji pozornost a tak jsem se na video podíval. Již video na mě udělalo dojem , že Lucia miluje svou práci a ví že společně s pomocí vyšší moci, dokáže svým klientům pomoci. Setkání s Lucíí a následná terapie včetně masáže rozhodně nezklamali má čekávání.
Jelikož jsem během celé terapie necitil ze strany Lucie ani náznak spěchu nebo netrpělivosti, mohl jsem se dostat do hluboke relaxace a prožít pocit bezpečí, přijetí a uvolnění. Již hned po terapii jsem cítil, že jsem nabyl hodne nove energie a chuti do života. Bohužel, protože jsem cestoval autem, zbytek dne už jsem si nemohl vychutnat. Avšak druhý den ráno jsem se probudil uvolněný a s pocitem, že mám chut zhluboka dýchat. Zřejmě se nám s Lucii podařilo uvolnit nějaké staré bloky. Navíc mě přestalo studit břicho na stranách vedle pupíku. Lucia, mi během masáže říkala, že se nám podařilo uvolnit moji druhou čakru. Možná právě zablokování této čakry způsobovalo tento pocit chladu. Mám dojem, že všechna traumata z dětství nebo i ta z dospělosti mám možná zpracované na vědomé urovni, ale pravděpodobně ne na všech vrstvách buněčné paměti, a proto se těším na další masáž/terapii s Lucii a myslím, že ji mohu doporučit každému, kdo přijal možnost existence vyšší moci nebo stvořitele nebo jak tomu kdo říkáte.

Marie: „Prožila uzdravující dotek andělů…“

Milí přátelé, dovolte mi doporučit Vám masážní terapii u této úžasné ženy… dnes jsem se jí svěřila na tři hodiny do rukou a prožila uzdravující dotek andělů… je úžasná a plná lásky pomoci i Vám. Lucko moc a moc děkuji

Jitka: „Díky Lucce, že už zase začínám svítit…“

Na masáže chodím velmi často, protože mám problémy s páteří a ráda si dopřeji lidský dotek. Avšak zážitek, který mi dopřála Lucka, nemá srovnání. Bylo to něco tak fantastického – božského. Připadal jsem si jako zakuklená housenka, která se proklubává na svět…Jako bych odhazovala skořápky a vracela se zpátky k tomu, co kdysi u mne bylo,k tomu, co je to podstatné a krásné. Kdysi mi lidé říkali, že jsem sluníčko…pak to přestali říkat. A pevně věřím, díky Lucce, že už zase začínám svítit. Děkuji moc a moc

Pavla: „Zvukem tibetské mísy mě zavedly do jiného světa“

Masáž byla dárkem laskavého srdce mého muže. Stejné laskavosti se mi dostalo nejen při samotné masáži, tak zázračně uvolňující bolavou hlavu i unavené tělo, ale už při uvítání na půdě Místa v srdci. Tolik radosti, espritu a pokory se skrývalo v té nádherné drobné ženě jménem Lucia! Věrna svému jménu vnesla do onoho zimního sobotního odpoledne spoustu slunce a světla.
Čas se rozplynul a téměř tři hodiny naplněné láskyplnými doteky jejích rukou, harmonizované příjemným hlasem a později i zvukem tibetské mísy mě zavedly do jiného světa. Smích střídaly slzy, tlukoucí srdce pocit velké úlevy. I osobní zkušenost této úžasné ženy mi přinesla obrovské poznání a nastínila cestu k pochopení některých zákonitostí. Z celého srdce děkuji za tento dotek lidských rukou a duší!

Petra: „Vždycky jsem krásně zrelaxovaná, odpočinutá a nabitá energií“

Na masáži u Lucie jsem byla už několikrát, vždycky jsem krásně zrelaxovaná, odpočinutá a nabitá energií, masáž je moc příjemná a v tvém provedení profesionální, jsem moc ráda, že mám tu možnost k tobě na masáže chodit a ráda tě doporučuji známým a rodině, kdy někteří členové měli možnost u tebe masáž vyzkoušet a reakce byla více než pozitivní, takže si získala dalšího spokojeného zákazníka :o))) za mě můžu masáž všem jen doporučit, je to úžasná forma relaxace.

Zuzana: „Cítím obrovský posun kupředu na mé cestě k sebepřijetí…“

Každopádně bych Ti chtěla ještě jednou moc poděkovat a vyjádřit velikou úctu k tomu, co a jak děláš! Je to krásné, silné a přitom velmi jemné a nenásilné. DÍKY!

David: „Masáž od Lucie mě dvěma slovy nadchla a očarovala“

Není to klasická masáž co znáte, ale o to je zajímavější. Při masáži jsem zažíval silné pocity lehkosti, uvolnění a otevření se životu a všemu co se dělo a bude dít. Byl to velmi příjemný zážitek, který jsem do té doby nikdy nezažil. Lucie se během masáže naladila na mě a mé čakry a po celou dobu velmi silně s nimi pracovala a čistila. Masáž Awakening velmi doporučuji před pobytem ve tmě, pomůže vám s přechodem a větším uvědoměním.
Po masáži jsem se cítil jako znovuzrozený a volný jako pták. Masáž má zřejmě silný přesah i do života, protože od té doby cítím jak se dost věcí v mém životě mění. Staré a nefunkční odpadá a umírá a nové, krásné a silné s novou silnou energií začíná a ukazuje se. Masáž si mile rád zopakuji a doporučuji ji všem, kdo na sobě a na svém životě pracuje a chce být tvůrcem svého života. Lucie je velmi milá, jemná a krásná bytost, která vás sebou a masáži Awakening může inspirovat k novým začátkům.