Historie výstavby

2018 – Stavba Abrahámova přístřešku a vstupní brány.

Abrahmův přístřešek je místo, kde budou probíhat setkání pro podporu duchovního rozvoje, než se postaví Pyramida Sjednocení.

Více informací o Abrahamově přístřešku zde

Rozpadající se brána pro vjezd aut a vchod do Místa v srdci se po více než třech letech přípravy návrhů  realizovala do výsledné podoby. Pokud k nám zavítáte, nemusíte hledat číslo popisné, vstup do Místa v srdci určitě nepřehlédnete.

Video z přípravy a výstavby vstupní brány

2017 – Stavíme chatky elementu Vody a Poustevnu pro pobyt ve tmě

Chatka elementu vody – Relaxace ve vodě s kombinaci se solnou jeskyní má pozitivní přínos pro dýchání, neboť sůl zvyšuje tvorbu negativních iontů, jenž mají blahodárný vliv na člověka. Ti jenž se pobytu ve tmě zde zúčastnili nazývali pobyt Wellness pobytem ve tmě a ve vířivé vaně trávili několik hodin denně.

Video a představení chatky elementu Vody

Chatka Poustevna – Strom Života. Pasivní nezávislí domeček pro pobyt ve tmě získal název „Poustevna“ díky myšlence a následné realizaci dostupnosti pouze studené vody na mytí. Tedy domeček pro pravé poustevníky 🙂

Video představení chatky Poustevna
LOREM IPSUM DOLOR

2016 – Přikoupení pozemku pro výstavbu Pyramidy Sjednoceni, stavba Labyrintu

Pro relaxaci a odpočinek jsme postavili sedmiokruhový Labyrint. 

Video z budování Labyrintu

Pozemek pro Pyramidu Sjednocení

Místo pro duchovní rozvoj a místo setkání to je záměr a realizace stavby Pyramidy Sjednocení.  Pro tento záměr jsme zakoupili druhou část pozemku pro Místo v srdci.

Více o Pyramidě Sjednocení

2015 – Budujeme relaxační Pyramidku a dalši chatku pro pobyt ve tmě.

Relaxační pyramidka pro odpočinek v tichém prostředí lesa. S posezením u Anděla s krásným výhledem do lesního údolí.

Více informací o relaxační pyramidce
Chatka elementu vzduchu pro pobyt ve tmě

Chatka elementu vzduchu je celodřevěná, avšak tepelně i zvukově izolována. Na kraji u lesa, v mírném kopečku se tyčí na pilířích přibližně dva metry nad zemí. Ovívána větrem, zastíněna stromy z okolí vám poskytne krásnou energii pro pobyt ve tmě. Chatka je velmi prostorná a přizpůsobena pro pobyty páru ve tmě, je také vhodná pro všechny, kdo chtějí hodně cvičit a mít spoustu prostoru okolo sebe.

Videa a představení chatky Elementu Vzduchu

2014 – Budování první chatku pro pobyt ve tmě.

Krásný pozemek na hranici lesa, ovšem téměř neprostupný, bez vody a elektriky. Začínáme budovat první chatku pro pobyt ve tmě – Chatku elementu Země.

Video z budování a představení chatky elementu Země
Budování koupelny pod Hvězdami

Koupelna a záchod pod hvězdami. Taková naše praktická radost 🙂 V přírodě, obklopen stromy a lehkou krycí fólií – bez střechy nad hlavou, stojí malá koupelna se záchodem. PS: Záchodový papír najdete pod květináčem 🙂

2013 – Vše začalo vizí a koupi pozemku

Při svém prvním týdenním pobytu ve tmě jsem obdržel vizi a záměr vybudovat Místo v srdci – místo pro podporu duchovního rozvoje lidí. Vizi jsem překreslil do obrázku a vidíte tak 50 tou výslednou verzi. 

Celý rok jsem hledal vhodný pozemek a ke konci roku se podařilo koupit úžasné místo. Místo jenž dostalo název Místo v srdci.

Video z prostředí Místa v srdci