Pomozte šířit duchovní rozvoj a sjednocení lidí

Posláním Místa v srdci je podpora duchovního rozvoje a sjednocení lidí. Místo v srdci je neziskový projekt financovaný z osobních úspor, naší práce, darů od návštěvníků či přispěvatelů. Vidíte-li smysl v naší práci a záměru „Podpořit duchovní rozvoj a sjednocení lidí“, můžete nás podpořit jakoukoliv finanční částkou, jenž bude využita ku prospěchu záměru. děkujeme

vladimir bohm mRádi vás přivítáme osobně a Místem v srdci provedeme, aby jste procítili energii místa a záměru, který můžete podpořit. Ukážeme vám, kam přesně vaše potencionální podpora může směřovat.

V případě zájmu napište na vladimir.bohm@gmail.com a domluvíme si setkání. Děkuji vám  Vladimír

Podporu můžete předat osobně, rádi vám ukážme kam na výstavbu přesně půjdou, či zaslat na účet 2600776215/2010, či prostřednictvím zabezpečených online plateb, nebo z kreditní karty, viz. tlačítko Donate ( Darovat)

Údaje pro platbu ze zahraničí IBAN: CZ7020100000002600776215 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

V roce 2018 plánujeme budovat a potřebujeme finanční prostředky pro:

– Zahájení výstavby Pyramidy Sjednocení

Velká Pyramida bude sloužit pro setkání, vzdělávání, šíření moudrosti Kabaly a odpočinek – vizi Pyramidy Sjednocení najdete zde. V první fázi je potřeba připravit projektovou dokumentaci a hned následně začneme výkopové práce a betonování základové desky.
Rozpočet první etapy
a, projektová dokumentaci pro stavebni povoleni 50 000 kč.
b, výkopové práce, vykopání prvního a druhého podzemního podlaží 60 000 kč.
c, vybetonování základní desky pyramidy 300 000 kč.
d, zdivo pro první podzemí patro 500 000 kč.

– Dostavění megalitické stavby Menhirové pole Ovoce života

Pro dostavění této megalitické stavby je zapotřebí koupit cca 50 tun  kamenů – menhirů. Menhiry budou také rozmístěny v Místě v srdci pro přenášení energie a vytvoření silových míst. Na to je potřeba cca 60 000 kč plán této stavby najdete zde.

 

 

Nejen přijímáme, ale i podporujeme ostatní

Uvědomujeme si, že bez ohledu na to kolik máme, je vždy důležité darovat a podporovat i ostatní. Již Ježíš řekl: „Dej a bude ti dáno“ či „Ten kdo dává z mála, dává nejvíc“. Pravidelně sami přispíváme finančně těmto organizacím:
– Bnei Baruch – Skupina učitele Kabaly rava Michaela Laitmana
– Lékaři bez hranic v ČR, o.p.s
– Centrum Bazalka, o.p.s
– Podpora nevidomých v ČR