Kniha Průvodce Terapii Tmou

K dispozici v průběhu srpna 2017

Zvažujete pobyt ve tmě, máte spoustu otázek a chcete vědět podrobně jak vše probíhá?

Kniha je podrobným průvodcem jak Terapie tmou probíhá, na co a jak se připravit.

Dozvíte se nejčastější důvody k pobytu ve tmě, přečtete si zajímavé postřehy a příběhy účastníků a naleznete odpovědi na otázky jenž vás s pobytem ve tmě dříve či později mohou napadnout.

Představím vám a nahlédnete také do zákulisí výstavby Místa v srdci a důvodu jeho budování.

 

Pošlete svoji otázku do knihy či svůj příběh z pobytu ve tmě

Kniha je z 90% hotová. Pokud máte jakoukoliv otázku k Terapii tmou, můžete ji poslat v průběhu května 2017 a následně na ní odpovím přímo v knize. Máte-li za sebou již pobyt samotný a chcete sdílet s ostatními svůj příběh a zkušenost, pošlete jej a bude případně zařazen do knihy.

Možnosti jak získat knihu či eBook

eBook jako dárek

Pokud se přihlásíte na pobyt ve tmě v Místě v srdci, pak vám zašleme knihu formou eBooku jako dárek automaticky po rezervaci termínu.

Tištěná kniha

na účet 2400223149/2010 zašlete prosím částku 255 Kč a do poznámky pro příjemce platby napište:  jméno a příjmení – ulici – město – psč.

Tištěná kniha + hrníček = podpora výstavby Pyramidy

Pobytem ve tmě to v Místě v srdci začíná… děláme nejen terapii tmou, ale i další setkání za účelem duchovního rozvoje. V současnosti začínáme budovat velkou Pyramidu Sjednocení, jenž bude místem setkání i místem pro váš odpočinek. Více o pyramidě se dozvíte zde.
Chcete-li podpořit výstavbu pyramidy, která bude sloužit nám všem, zašlete prosím 1 000 Kč či dle uvážení a možností případně více na účet 2400223149/2010 do poznámky pro příjemce platby napište:  jméno a příjmení – ulici – město – psč + číslo hrníčku jenž se vám líbí a my vám jej za vaší podporu  zašleme spolu s knihou.

Získat knihu jako eBook

na účet 2400223149/2010 zašlete částku dle vlastního uvážení pro podporu výstavby Místa v srdci a do poznámky pro příjemce platby napište váš email. Zašlu vám přístup nejen k eBooku o Pobytech ve tmě, ale ke všem eBookům jenž jsem napsal. Jejich přehled najdete zde.