Dárky k pobytu ve tmě

Přejeme si, aby pobyt ve tmě pro vás byl neopakovatelným zážitkem a odnesli jste si z něj to co v danou chvíli potřebujete. Také pro vás připravujeme spoustu věcí na víc. .. užijte si pobyt i dárky, těšíme se na viděnou… Důležité – dárek, který se  vyberete zejména rezervaci noci v pyramidce, hlaste prosím ihned při rezervaci pobytu ve tmě.

Dárek první – Den a noc navíc v Léčivé pyramidě

Po skončení pobytu vám nabízíme strávit ještě jeden den a noc v léčivé pyramidce. Můžete meditovat, jít na procházku po okolních lesích, či jen tak odpočívat.

Budete mít tak prostor ujasnit si všechny zážitky a uvědomění, co jste ve tmě získali a prožili a v klidu se připravit pro přechod do běžného života… K dispozici je vám 4 metrová kuželová léčivá pyramida.

Pokud budete chtít, může po pobytu za vámi přijet váš partner a můžete strávit den a noc společně.

Pobyt v léčivé pyramidce a tento dárek není vázán pouze na pobyt ve tmě samotný. Pyramidka je k dispozici pro přátelé Místa v srdci, tedy ty z vás jenž se zúčastnili pobytu ve tmě, masážní terapie, či pomohli s budováním Místa v srdci. Tento dárek je pro vás k dispozici kdykoliv bude v pyramidce volno a vy budete chtít přijet relaxovat, jste vítání.

Budete mít tak prostor ujasnit si všechny zážitky a uvědomění, co jste ve tmě získali a prožili a v klidu se připravit pro přechod do běžného života… K dispozici je vám 4 metrová kuželová léčivá pyramida.Pokud budete chtít, může po pobytu za vámi přijet váš partner a můžete strávit den a noc společně… více o pyramidce se dozvíte zde.

Léčivá-pyramida-v-Místě-v-s-srdci-nočníVečerní fotka svítící pyramidy. V noci na vás bude působit nejen léčivá energie pyramidy, ale rovněž zažijete kouzelnou atmosféru okolí.
Jak říkají ti, jenž den navíc strávili: „Úžasná noc a pyramidka svítí jako lucernička z pohádky o broučcích…“.

 

 

Druhý dárek – Hrníček z Místa v srdci

Prožitky a uvědomění z průběhu terapie tmou si každý odnáši ve svém srdci… My jsme pro vás připravili krásné hrníčky, které vám mohou každý den při pití kávy či čaje připomenout vaši cestu tmou. Můžete si vybrat hrniček s obrázkem chatičky v niž jste byly, fotku z přírody Místa v srdci, nebo některý z hrníčků, jenž mají na sobě obraz z galerie od Lucie.

Třetí dárek – eBook Průvodce Terapie Tmou

Kniha je podrobným průvodcem jak Terapie tmou probíhá, na co a jak se připravit.

Dozvíte se nejčastější důvody k pobytu ve tmě, přečtete si zajímavé postřehy a příběhy účastníků a naleznete odpovědi na otázky jenž vás s pobytem ve tmě dříve či později mohou napadnout.

 

 

Čtvrtý dárek – eBook Jak na živou stravu

Vladimir-Bohm-Jak-na-postupně-přejít-na-živou-stravu-a-změnit-stravovací-návyky11Pokud zvažujete udělat něco pro své zdraví, máte možnost v průběhu terapie tmou vyzkoušet živou stravu. Její účinky jsou na tělo velmi přínosné a Anka vám přichystá úžasné jídlo.

Chcete-li se dozvědět více informací o tomto způsobu stravování, tedy to jak se strava připravuje i konkrétní recepty, napište a já vám pošlu tento ebook.