Dárky k pobytu ve tmě

Den a noc v relaxační pyramidě 

Po skončení pobytu vám nabízíme strávit ještě jeden den a noc v léčivé pyramidce. Můžete meditovat, jít na procházku po okolních lesích, či jen tak odpočívat.

Budete mít tak prostor ujasnit si všechny zážitky a uvědomění, co jste ve tmě získali a prožili a v klidu se připravit pro přechod do běžného života… K dispozici je vám 4 metrová kuželová léčivá pyramida.

Večerní fotka svítící pyramidy. V noci na vás bude působit nejen léčivá energie pyramidy, ale rovněž zažijete kouzelnou atmosféru okolí.

Důležité – dárek, který se  vyberete zejména rezervaci noci v pyramidce, hlaste prosím ihned při rezervaci pobytu ve tmě. Pokud bude pyramidka obsazena, můžete strávit den a noc navíc v Abrahamově přístřešku. Pyramidka i Abrahámův přístřešek je v provozu z důvodu počasí od začátku dubna do konce listopadu. Pokud nastupujete na pobyt ve tmě v době uzavření pyramidky, můžete dárek pobyt v pyramidě uplatnit kdykoliv v průběhu roku.

Více o pyramidě a dostupnost termínů

eBooky od Vladimíra

Co žiju, to sdílím… napsal jsem několik eBooku, vždy když jsem se tomu tématu věnoval. Místo v srdci má za účel podporu duchovního vývoje a inspiraci na vaší cestě, pokud vás zajímájíníže uvedená témata, mám pro vás dárek – přístup ke všem eBukům, jenž jsem napsal.

e Book ROZHODNI SE

Kniha „Rozhodni se“ je inspirací i konkrétním návodem Jak změnit práci, pokud vás zcela nenaplňuje.

eBook jak Blogovat

Máte web, ale nikdo ho nenavštěvuje? Chcete více nových přátel či zákazníků? Blogováním můžete sdílet svůj příběh…

eBook Jak na živou stravu

Pokud vás zajímá živá strava nebo-li RAW, napsal jsem průvodce v době, kdy jsem se tomuto tématu věnoval a aktivně žil.

eBook Průvodce Terapií Tmou

Získáte podrobného průvodce pobytem ve tmě. Najdete odpovědi na často kladené otázky.