Dárkový poukaz na pobyt ve tmě

darkovy poukaz awakening masaz mChcete potěšit své blízké či přátelé? Víte že dotyčný na sobě pracuje, cíleně se duchovně rozvíjí, či si potřebuje v klidu sám vyřešit určité důležité životní kroky, nebo jen pořádně odpočinout?

 

Dárek bez rizika

Dárkový poukaz na Pobyt ve tmě můžete darovat, aniž by jste měli obavu, že dárek nebude vhodný – nemusíte vůbec nic dopředu platit.

Jak postupovat

1. Zaregistrujte se prosím do rezervačního systému zde. Do poznámky uveďte, že chcete věnovat dárkový poukaz. Následně vám zašlu přístup , aby jste se seznámili se rezervačními podmínky, cenou za pronájem chatek pro pobyt ve tmě a dostupnými termíny. Registrace je bezplatná a nezávazná zde.
2. Vytiskněte dárkový poukaz a vyplňte tam pouze jméno obdarovaného a délku pobytu 7 dní.
3. Darujte poukaz a počkejte jaké bude reakce, tedy co nastane?

a, Nebyl to vhodný dárek
Obdarovaný se bude cítít rozpačitě, nebude si jistý či nebude z dárku nadšený. to se také může stát a vůbec nic se neděje. Poukaz zkrátka vyhoďte a kupte jiný dárek, nám vůbec nic platit nemusite.

b. Úžasný dárek
Dostanete pusu a obdarovaný bude mít radost 🙂 V tom případě stačí aby jste se přihlásili do rezervačního systému, vybrali vhodný termín a uhradili rezervační poplatek – až tím to uhrazením bude dárkový poukaz na konkrétní termín platný.

Dárkový poukaz pro pobyt ve tmě

Vytiskněte obrázek – poukaz, nebo vytiskněte v pdf zde.

darkovy-poukaz-k-pobytu-ve-tme

Doporučujeme darovat spolu s poukazem knihu o Terapii tmou

Napsal jsem podrobného průvodce terapii Tmou, kde zároveň představuji nejen pobyt samotný a jeho průběh, ale rovněž i Místo v srdci a příběhy účastníků pobytu + mnoho dalších informací. Pokud někomu chcete darovat poukaz do tmy bez rizika (tedy nutnosti platit pobyt předem), doporučuji vám i tuto knihu, jenž dotyčnému pobyt představí a pomůže se rozhodnout. Více o knize Průvodce Terapii tmou se dozvíte zde.