Dárkový poukaz na pobyt ve tmě

Darujte poukaz bez nutnosti platit předem

Chcete potěšit své blízké či přátelé? Víte že dotyčný na sobě pracuje, cíleně se duchovně rozvíjí, či si potřebuje v klidu sám vyřešit určité důležité životní kroky, nebo jen pořádně odpočinout? ať již k narozeninám, vánocům či splnit někomu celoživotní sen…

Ceny za pobyt ve tmě a dostupné terminy naleznete u každé chatky zvlášť.

U nás je dárkový poukaz bez rizika, že to bude dárek nevhodný…

Dárkový poukaz na Pobyt ve tmě můžete darovat, aniž by jste měli obavu, že dárek nebude vhodný – nemusíte vůbec nic dopředu platit. Jednoduše si stáhněte zde bezplatně a nutnosti cokoliv předem platit dárkový poukaz a darujte ho.

Jak postupovat a darovat

Stáhněte dárkový poukaz viz. tlačítko dole. Vyplňte jméno obdarovaného, jeho a svůj email. Pobyty ve tmě a dárkový poukaz děláme v délce 7 dní. Darujte poukaz a počkejte jaká bude reakce. Dle toho postupujte dále.

Dárkový poukaz ke stažení zde
Nadšení, radost a očekávání, aneb obdarovaný chce do tmy

Skvělé, projděte s obdarovaným web www.mistovsrdci.cz, a požádejte ho, ať si vybere chatku jenž ho zaujme a vyhovující termín. 

Onu chatku a termín zarezervujte a uhraďte do poznámky při registraci uveďte, že je to dárek a napište jméno a email obdarovanhého

Uhrazením platby se stává dárkový poukaz platný a rezervace se řídí platnými podmínky. Obdarovaný si nemusí brát poukaz sebou na pobyt, už to budeme evidovat.

Dotyčný je rozpačitý, má obavy a není nadšen, zkratáka je to nevhodný dárek

Nic se neděje, poukaz roztrhejte a vyhodťe,kupte dotyčnému dárek pro něj vhodnější…