Dar země ( doTERRA )

Dar země ( doTERRA )

24.5.2017 Duchovní rozvoj 0

Drazí přátelé, píšu Vám s novým poznáním. Před nedávnem jsem dostala esenciální olej od milého muže, který žije v Californii. Olejíček jsem si zamilovala, kapala do vody, na tělo. No a nijak jsem nepátrala co se vlastně děje když to dělám jen se mi to moc líbilo. Olejíček z divokého pomeranče byl prostě můj kamarád.
A co jsem pak vypátrala když jsem pochopila, že je to obrovský dar taková vůně, Vám napíši…..

Většina olejů má antibakteriální, antivirové, a protiplísňové působení. Pronikají až do buněk, některé oleje a jejich kombinace dokáží opravovat chybnou dna, když už není oprava možná, přinutí poškozenou buňku k apoptoze (k smrti), aby se nemohla dál dělit.

Kvalitní správně vyrobené oleje mají nejvyšší frekvence. Začínají na 52 MHz a jdou až na 320 MHz. Dokážou obnovovat anebo udržovat vlastní frekvenci člověka, kterou potřebuje pro optimální zdraví. Průměrná frekvence lidského těla se pohybuje mezi 62-68 MHz, mozek 71-90 MHz. Pokud naše vibrace klesnou na 50 MHz je velmi pravděpodobné, že onemocníme. Při 25 MHz člověk začíná umírat. Bylinky čerstvé mají kolem 20-27 MHz, čerstvé živé potraviny kolem 10-15 MHz. Vidíte tedy , že velká část léčebného potenciálu éterických olejů spočívá právě v jejich schopnosti zvedat vibrace našeho fyzického-éterického těla.

Rostliny obývají tuto planetu už 400 milionů let. Za tuto dobu nasbírali už mnoho evolučních zkušeností. V dávných dobách se drahé oleje cenili více než zlato. Lidé znali jejich obrovský léčebný potenciál.

Sama za sebe doporučuji to co jsem sama na sobě a pár lidičkách zkusila, a to oleje od firmy  doTERRA  a Young Living.

Zpracování a přístup k rostlinkám je moc důležitý.

Krásné olejíčkování a léčení s esencemi rostlin Vám přeji,

Vaše Lucka

PS: Olejíčky se v obyčejné aromalampě znehodnocují. Je za potřebí speciální, nebo kapat na tepny těla, polštářek, kapesník atd. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *