Vize a poslání Místa v srdci

Místo v srdci s láskou tvoříme od roku 2013 poblíž Prostějova pro lidí za účelem podpory duchovního rozvoje a sjednocení lidí.  Vizi duchovního rozvoje na úrovni jedince naplňujeme vytvořením vhodného prostředí skrze Pobyty ve tmě. Sjednocení a propojení lidí skrze setkání na témata osobního a duchovního rozvoje.

Co zde vše pro podporu duchovního rozvoje budujeme a jak můžete finančně podpořit šíření duchovního rozvoje se dozvíte zde, jak se můžete do budování sami fyzicky zapojit naleznete zde.

Kontakt na Vladimíra je :  vladimir.bohm@gmail.com  web:  http://vladimirbohm.cz/

Jaký přínos má naše práce a jak nás hodnotí ti jenž Místem v srdci prošli si můžete přečíst zde.

Zveme vás na prohlídku Místa v srdci a jeho okolí

Jak přišla tato vize?

Pro vysvětlení vize a poslání Místa v srdci se vrátím krátce do roku 2013,  ke svému prvnímu pobytu ve tmě. Třetí den, když jsem ve tmě odpočíval  a přemýšlel nad svým životem, co dělám a co plánuji, dostal jsem vizi… Podělím se nyní o ni s Vámi, protože už ji převádím každodení práci od roku 2014 do reality a pokud budete chtít, dotkne se i Vás…
Ve tmě byla spoustu času přemýšlet o své životní cestě. Nikým a ničím nerušen jsem hledal odpovědi na otázky, kam dál v životě, co mám dělat a jak žít. Procítil jsem, že opravdu chci žít pouze tím, co mě naplňuje a baví.  Je to moje cesta za poznáním, komunikace s lidmi, předávání zkušeností a sdílení přítomnosti. 

Přišla myšlenka, vize na to jak žít to co dělám a sdílet to s přáteli a lidmi, kteří se zajímají o stejné hodnoty a hledají rovněž jako já duchovní cestu v materiálním světě. Začalo tedy postupné budování Místa v srdci – místa ku prospěchu a rozvoji všem, jenž na cestu vědomého života nastoupí. vítejte i vy na cestě domů…

vize Misto v srdci