Chatka Poustevna Strom života

Popis chatky Poustevna Strom života

Plnohodnotná chatka – pasivní nezávislí domek pro pobyt ve tmě získal název díky myšlence a následné realizaci dostupnosti pouze studené vody, nikoliv teplé. Tedy chatka pro pravé poustevníky 🙂  Všechny další aspekty pohodlí jsou samozřejmě k dispozici. (Pokud si budete ale přát v zimních měsících vám přineseme teplou vodu v barelu na umytí. Teplý čaj, vodu či kafe nosíme v termosce.)
chatka-pro-pobyt-ve-tme-v-miste-v-srdci-terapie-tmou

Rezervace termínu online

Vybavení chatky

– kvalitní japonský futon na spaní
– antialergické peřiny
– teplá deka
– usb přehrávač a nahrávky na USB
– čisté povlečení
– dva ručníky a jedna utěrka

Zajímavosti o chatce

Spíše než o chatce se dá hovořit o uměleckém díle. Energetickou podporu pobytu a duši chatce dodává Strom života, jenž vévodí pobytové místnosti. Namalovaný strom rozprostírá své větve a korunu do plastického ztvárnění celého stropu chatky, jenž proměnil kvalitní pěnovou izolaci v úžasné umělecké dílo plastické koruny větví a listí stromu.

Velikost pobytové místnosti je cca 8 metrů čtverečních. Chatka je vhodná pro běžné kondiční cvičení či cvičení Pěti tibeťanů. Pokud ovšem cvičíte speciální asány z jógy, či požadujete více místo pro pobyt samotný či cvičení pak vám doporučíme raději chatky elementu Země, Vody či největší chatku elementu Vzduchu.