Chatka Poustevna Strom života

Popis chatky Poustevna Strom života

Pasivní nezávislí domeček pro pobyt ve tmě získal název „Poustevna“ díky myšlence a následné realizaci dostupnosti pouze studené vody na mytí. Tedy domeček pro pravé poustevníky 🙂  Domeček má samozřejmě elektrické vytápění, kde si teplotu v místnosti regulujete jak budete chtít. Pokud nechcete být až takový poustevník se studenou vodou, ale Poustevna se vám líbí, přineseme vám teplou vodu na umytí v barelu. Pokud si budete přát teplý čaj, vodu či kafe nosíme v termosce. Domeček je  velmi útulný a díky tomu, že tam není teplá voda se jedná o nejlevnější možnost pobytu ve tmě.
chatka-pro-pobyt-ve-tme-v-miste-v-srdci-terapie-tmou

Rezervace termínu online

Termíny jsou zobrazeny a lze je rezervovat maximálně na 4 měsíce dopředu. Pokud žádný termín nevidíte, znamená to, že jsou obsazeny. Zkuste přijít zase příští týden a zobrazí se vám nové termíny.

Další chatky dle elementu a volné termíny

Podívejte se na naše další chatky a jejich volné termíny. Chcete vnímat energii země? Vítejte v chatce elementu Země zde. Máte rádi luxus, vodu a pobyt v solných jeskyních? To vše vám může nabídnout chatka elementu Vody zde. Nebo chcete spíše skromnost a pobyt ve tmě jako poustevník v menší chatce za nejnižší cenu? Pak vás může oslovit chatka Poustevna strom života zde. Pokud chcete opravdu hodně prostoru pro cvičení nebo jít na pobyt ve dvou s partnerem, máme pro vás chatku elementu Vzduchu.

Chcete si vyzkoušet kratší pobyty než jeden týden či nastoupit na pobyt ve tmě ihned?

Stává se, že občas někdo skončí dříve či se uvolní termín z důvodu nemoci. Pro zasílání kratších pobytů na 2 – 5 dní či termínu uvolněných na poslední chvíli se můžete přihlásit k odběru na email zde:
Termíny lze plánovat pouze v násobcích 7 dní, pokud chcete kratší pobyt, můžete se přihlásit k odběru na email, ale kratší pobyt nelze předem rezervovat.

eBook „Průvodce terapii tmou“ dárek pro vás  – odpovědi na vaše otázky

Přemýšlíte zda už nastal čas na váš pobyt ve tmě? Máte spoustu otázek, možná ještě více pochybností? zkrátka přesně pro vás a všechny co na pobyt ve tmě nastupují jsem napsal knihu „Průvodce terapií tmou“. Můžete si ji bezplatně stáhnout zde. Věřím, že vám kniha pomůže najít odpovědi k pobytu ve tmě jenž máte.

Pokud budete mít i po přečtení knihy stále nějaké dotazy, pošlete mi dotaz na vladimir.bohm@gmail.com, nebo volejte na 735 230 570. Rád vám odpovím  na vaše dotazu a udělám vše co bude v mých silách i při vašem pobytu ve tmě, aby byl pro vás přínosným.

Vladimír.

 

 

Vybavení chatky Poustevna strom života

  • kvalitní japonský futon na spaní
  • antialergické peřiny
  • teplá deka
  • USB/CD přehrávač – nahrávky s meditací
  • čisté povlečení
  • dva ručníky a jedna utěrka
  • sprcha a umyvadlo pouze se studenou vodou
  • elektrické topení

Další zajímavosti o chatce

Spíše než o chatce se dá hovořit o uměleckém díle. Energetickou podporu pobytu a duši chatce dodává Strom života, jenž vévodí pobytové místnosti. Namalovaný strom rozprostírá své větve a korunu do plastického ztvárnění celého stropu chatky, jenž proměnil kvalitní pěnovou izolaci v úžasné umělecké dílo plastické koruny větví a listí stromu.

Velikost pobytové místnosti je cca 8 metrů čtverečních. Chatka je vhodná pro běžné kondiční cvičení či cvičení Pěti tibeťanů. Pokud ovšem cvičíte speciální asány z jógy, či požadujete více místo pro pobyt samotný či cvičení pak vám doporučíme raději chatky elementu Země, Vody či největší chatku elementu Vzduchu.

___________________________________________________________