Chatka elementu Země

Popis chatky elementu Země

Chatka se nachází na krásném místě v lese, kde nedoléhají žádné zvuky civilizace, ale i přesto je zvukově silně izolovaná. Pokud budete větrat, budou slyšet zvuky pouze z lesa… Jak již z názvu vypovídá, elementem země je označena proto, že je zakopána ze dvou třetin do skalního masivu.  Jedná se o dvojitou betonovou konstrukci. Jednoduše řečeno postavili jsme domeček na něj dali izolaci, pak ponechali vzduchovou mezeru a následně postavili druhou zeď. Díky této konstrukci je v chatce téměř dokonalé ticho. Pobytová místnost je půlkruhová, prostorná vhodná pro cvičení jógy, pěti tibeťanů či jakékoliv další. Silná energie a unikátní řešení poskytuje ideální místo pro pobyt ve tmě.

chatka-elementu-zeme-pro-pobyt-ve-tme-terapie-tmou-v-miste-v-srdci

Rezervace termínu online

Další chatky dle elementu a volné termíny

Podívejte se na naše další chatky a jejich volné termíny. Máte rádi luxus, vodu a pobyt v solných jeskyních? To vše vám může nabídnout chatka elementu Vody zde. Nebo chcete spíše skromnost a pobyt ve tmě jako poustevník v menší chatce za nejnižší cenu? Pak vás může oslovit chatka Poustevna strom života zde. Pokud chcete opravdu hodně prostoru pro cvičení nebo jít na pobyt ve dvou s partnerem, máme pro vás chatku elementu Vzduchu.

Chcete si vyzkoušet kratší pobyty než jeden týden či nastoupit na pobyt ve tmě ihned?

Stává se, že občas někdo skončí dříve či se uvolní termín z důvodu nemoci. Pokud chcete vyzkoušet pobyt ve tmě v rozsahu 2 – 5 dnů, nebo nastoupit na pobyt ve tmě bez čekání, sledujte oznámení na Facebooku v naší skupině, nebo na svém telefonu ve whattsappu ve skupině Pobyty ve tmě“. Jakmile se termín uvolní ihned vám napíšeme.
Facebooková stránka Místa v srdci zde. 
Whattsapp skupina Pobyty ve tmě, připojení zde https://chat.whatsapp.com/FcDMsIWWnw4BeTKojnXupw
Nebo si nechte zasílat termíny na email

Aktuálně volné termíny na poslední chvíli

Aktuálně není žádný volný termín na poslední chvili.


Pokud vás termín zaujal a chcete ho využít, napište na vladimir.bohm@gmail.com, nebo volejte na 735 230 570.

eBook „Průvodce terapii tmou“ dárek pro vás  – odpovědi na vaše otázky

Přemýšlíte zda už nastal čas na váš pobyt ve tmě? Máte spoustu otázek, možná ještě více pochybností? zkrátka přesně pro vás a všechny co na pobyt ve tmě nastupují jsem napsal knihu „Průvodce terapií tmou“. Můžete si ji bezplatně stáhnout zde. Věřím, že vám kniha pomůže najít odpovědi k pobytu ve tmě jenž máte.

Pokud budete mít i po přečtení knihy stále nějaké dotazy, pošlete mi dotaz na vladimir.bohm@gmail.com, nebo volejte na 735 230 570. Rád vám odpovím  na vaše dotazu a udělám vše co bude v mých silách i při vašem pobytu ve tmě, aby byl pro vás přínosným.

Vladimír.

 

 

Vybavení chatky elementu Země

 • Čisté povlečení na postel, polštář, peřina, deka (pro alergiky), meditační polštářek
 • Nezávislé topení a větrání
 • Malý ručník, osuška, utěrka a mýdlo, záchodový papír
 • Splachovací záchod
 • Masážní sprcha a umyvadlo s teplou vodou
 • V chatce je výborná pitná voda
 • Plastové hrníčky na pití
  (Pokud si vezmete pití sebou pak pouze v plastu nikoliv ve skle)
 • Přehrávač USB/CD
  Pokud si přivážíte USB, které nabliká ani nesvítí – nahrávky umístěte přímo do usb hlavní složky – kořene nikoliv pod složek.

Zajímavosti o chatce

V tomto videu vám představím nejen svůj přístup a unikátní koncepci chatky, ale ukáži vám i průběh výkopových prací a okolí. Díky tomuto videu zjistíte, zda s vámi rezonuje chatka, moje filozofie a okolí samotné… Výstavba v číslech: Vybagrováno 20 kubíků skály, dovezeno 34 tun betonových cihel, 16 tun pisku a cementu. To vše na chatku o rozloze 24.5 metrů čtverečních. Dále vám videu ve představím vnitřní koncepci chatky.