Chatka elementu Vzduchu

Popis chatky elementu Vzduchu

Energie větru poskytuje volnost a lehkost bytí. Chatka elementu vzduchu je celodřevěná, avšak tepelně i zvukově izolována. Na kraji u lesa, v mírném kopečku se tyčí na pilířích přibližně dva metry nad zemí. Ovívána větrem, zastíněna stromy z okolí vám poskytne krásnou energii pro pobyt ve tmě. Chatka je velmi prostorná a přizpůsobena pro pobyty páru ve tmě, je také vhodná pro všechny, kdo chtějí hodně cvičit a mít spoustu prostoru okolo sebe. chatka-elementu-vzduchu-pro-pobyt-ve-tme-terapii-tmou-v-miste-v-srdci

Rezervace termínu online

Právě probíhá změnu rezervačního systému. Tato chatka má volné termíny na leden 2021. Budou zde uvolněny a k dispozici pro rezervaci od 1.11.2020 – tímto dnem opět umožníme rezervaci. V tuhle chvíli je možné registrovat pouze do chatky Poustevna strom života zde. děkujeme za pochopení a těšíme na viděnou

_

Termíny jsou zobrazeny a lze je rezervovat maximálně na 4 měsíce dopředu. Pokud žádný termín nevidíte, znamená to, že jsou obsazeny. Zkuste přijít zase příští týden a zobrazí se vám nové termíny.

Cena za pobyt dvou osob

Uvedená cena je za pobyt jedné osoby – v případě pobytu dvou osob je doplatek na místě za druhou osobu 2000 kč.

Další chatky dle elementu a volné termíny

Podívejte se na naše další chatky a jejich volné termíny. Chcete vnímat energii země? Vítejte v chatce elementu Země zde. Máte rádi luxus, vodu a pobyt v solných jeskyních? To vše vám může nabídnout chatka elementu Vody zde. Nebo chcete spíše skromnost a pobyt ve tmě jako poustevník v menší chatce za nejnižší cenu? Pak vás může oslovit chatka Poustevna strom života zde.

Chcete si vyzkoušet kratší pobyty než jeden týden či nastoupit na pobyt ve tmě ihned?

Stává se, že občas někdo skončí dříve či se uvolní termín z důvodu nemoci. Pro zasílání kratších pobytů na 2 – 5 dní či termínu uvolněných na poslední chvíli se můžete přihlásit k odběru na email zde: Termíny lze plánovat pouze v násobcích 7 dní, pokud chcete kratší pobyt, můžete se přihlásit k odběru na email, ale kratší pobyt nelze předem rezervovat.  

eBook „Průvodce terapii tmou“ dárek pro vás  – odpovědi na vaše otázky

Přemýšlíte zda už nastal čas na váš pobyt ve tmě? Máte spoustu otázek, možná ještě více pochybností? zkrátka přesně pro vás a všechny co na pobyt ve tmě nastupují jsem napsal knihu „Průvodce terapií tmou“. Můžete si ji bezplatně stáhnout zde. Věřím, že vám kniha pomůže najít odpovědi k pobytu ve tmě jenž máte. Pokud budete mít i po přečtení knihy stále nějaké dotazy, pošlete mi dotaz na vladimir.bohm@gmail.com, nebo volejte na 735 230 570. Rád vám odpovím  na vaše dotazu a udělám vše co bude v mých silách i při vašem pobytu ve tmě, aby byl pro vás přínosným. Vladimír.    

Vybavení chatky elementu Vzduchu

  • Pěnová matrace na roštu na zemi
  • Čisté povlečení na postele, polštáře, peřiny, deka (pro alergiky)
  • Meditační polštářek – podsedák
  • Nezávislé topení a rekuperační jednotka na větrání
  • Malý ručník, osuška, utěrka a mýdlo, záchodový papír
  • Splachovací záchod
  • Masážní sprcha a umyvadlo s teplou vodou
  • V chatce je výborná pitná voda
  • Plastové hrníčky na pití (Pokud si vezmete pití sebou pak pouze v plastu nikoliv ve skle)
  • Přehrávač USB/CD/MP4 Pokud si přivážíte USB, zkontrolujte, že nabliká ani nesvítí – nahrávky umístěte přímo do usb hlavní složky – kořene nikoliv pod složek.

________________________________________________________