Chatka elementu Vody

Popis chatky elementu Vody

Propojení s elementem vody je na dvou úrovních. V chatce je solná jeskyňka a v ni umístěna hydro masážní vířivá vanu. Relaxace ve vodě s kombinaci se solnou jeskyní má pozitivní přínos pro dýchání, neboť sůl zvyšuje tvorbu negativních iontů, jenž mají blahodárný vliv na člověka. Ti jenž se pobytu ve tmě zde zúčastnili nazývali pobyt Wellness pobytem ve tmě a ve vířivé vaně trávili několik hodin denně. Chatka je postavena podle posvátné geometrie ve tvaru pěti stěnu. Proč? Molekula vody je dvacetistěn – když vezmete vršek z dvacetistěnu, tak je to pěti stěn – to znamená, že při pobytu ve tmě se nacházíte defakto v energii kapky vody.
chatka-pro-pobyt-ve-tme-v-miste-v-srdci-terapie-tmou

Rezervace termínu online

Právě probíhá změnu rezervačního systému. Tato chatka má volné termíny na leden 2021. Budou zde uvolněny a k dispozici pro rezervaci od 1.11.2020 – tímto dnem opět umožníme rezervaci. V tuhle chvíli je možné registrovat pouze do chatky Poustevna strom života zde. děkujeme za pochopení a těšíme na viděnou

Termíny jsou zobrazeny a lze je rezervovat maximálně na 4 měsíce dopředu. Pokud žádný termín nevidíte, znamená to, že jsou obsazeny. Zkuste přijít zase příští týden a zobrazí se vám nové termíny.

Další chatky dle elementu

Podívejte se na naše další chatky a jejich volné termíny. Chcete vnímat energii země? Vítejte v chatce elementu Země zde. Chcete spíše skromnost a pobyt ve tmě jako poustevník v menší chatce za nejnižší cenu? Pak vás může oslovit chatka Poustevna strom života zde. Pokud chcete opravdu hodně prostoru pro cvičení nebo jít na pobyt ve dvou s partnerem, máme pro vás chatku elementu Vzduchu.

Chcete si vyzkoušet kratší pobyty než jeden týden či nastoupit na pobyt ve tmě ihned?

Stává se, že občas někdo skončí dříve či se uvolní termín z důvodu nemoci. Pro zasílání kratších pobytů na 2 – 5 dní či termínu uvolněných na poslední chvíli se můžete přihlásit k odběru na email zde:
Termíny lze plánovat pouze v násobcích 7 dní, pokud chcete kratší pobyt, můžete se přihlásit k odběru na email, ale kratší pobyt nelze předem rezervovat.

eBook „Průvodce terapii tmou“ dárek pro vás  – odpovědi na vaše otázky

Přemýšlíte zda už nastal čas na váš pobyt ve tmě? Máte spoustu otázek, možná ještě více pochybností? zkrátka přesně pro vás a všechny co na pobyt ve tmě nastupují jsem napsal knihu „Průvodce terapií tmou“. Můžete si ji bezplatně stáhnout zde. Věřím, že vám kniha pomůže najít odpovědi k pobytu ve tmě jenž máte.

Pokud budete mít i po přečtení knihy stále nějaké dotazy, pošlete mi dotaz na vladimir.bohm@gmail.com, nebo volejte na 735 230 570. Rád vám odpovím  na vaše dotazu a udělám vše co bude v mých silách i při vašem pobytu ve tmě, aby byl pro vás přínosným.

Vladimír.

 

 

Vybavení chatky elementu Vody

 • Čisté povlečení na postel, polštář, peřina, deka (pro alergiky)
 • Nezávislé topení a větrání skrze výkonnou rekuperační jednotku
 • Solná jeskyně z 600 kg himalájské soli umístěné ve stěně
 • Malý ručník, osuška, utěrka a mýdlo, záchodový papír
 • Splachovací záchod
 • Air masážní vana a umyvadlo s teplou vodou
 • V chatce je výborná pitná voda
 • Plastové hrníčky na pití
  (Pokud si vezmete pití sebou pak pouze v plastu nikoliv ve skle)
 • Přehrávač USB/MP4
  Pokud si přivážíte USB, zkontrolujte, že nabliká ani nesvítí – nahrávky umístěte přímo do usb hlavní složky – kořene nikoliv pod složek.

______________________________________________________