nejen Masážní terapie

Milí naši přátele, všichni co přicházíte do Místa v srdci na masáž do pyramidky přivítá Vás příroda a její blahodárné působení na mysl i tělo. Pro mne jste velkým darem , díky Vám a Vaší přízni roste touha po Lásce a odevzdání.

Modlidba neboli prosba je ovlivněna touhou, proto celou masáž komunikuji s Vaším Tělem, a prosím o Světlo Nápravy , světlo které vytváří přání odevzdávat. Tak jak vše funguje v přírodě, přijímání pro odevzdání, jako zdravé buňky ve Vašem těle. Tak i my všichni jsme buňkami v organismu zvaném lidstvo. Uvědomění si naší vzájemné propojenosti je vstupem do duchovního světa. Přebírám odpovědnost za realitu, kterou vidím a cítím.

Těším se na společné setkání a společné propojení v jednom záměru.
Lucia

Léčivá energie proudící skrz srdce do dlaní. Každý člověk ji má, je neomezená. Je tady pro vás, skrze dlaně proudí a léčí vaše tělo. Léčivá energie pyramidy a přírody o tom není pochyb jak na nás tyto energie působí, proto masíruji v pyramidě.

Pouštím Vám různé skladby a skrze hudbu procházíme společně různými pocity.
Hudba je emoce, zachycená v jejím vývoji. Jen hudba dokáže předat proces změny pocitů během určitého času. Tibetská mísa, zvonkohry a kvalitní oleje.Vše co nabízí prostor je tady pro Vás. Ostatní závisí od Vaší touhy po změně.

Lucie o masážích

Lucie ve videu vysvětluje nejen jeji přístup k masážím, ale hlavně přínos jenž pro vás mohou masáže a setkání s ní mít.