Masážní terapie s konzultací

Na masáži v pyramidě pro vás mám vždy nějaké překvapení, začínáme krátkou meditací kde spojíme naše dlaně a necháme proudit energii srdce v okruhu mezi námi. V krátkém rozhovoru vám zdělím své poselství. Pak vás uložím na lehátko a s pomocí  krásné hudby, kterou pečlivě vybírám, rozproudíme vaší energii v těle.

Celou masáž promlouvám k vaší duši, k tělu. Myšlenky přicházejí po modlitbě při ,které prosím o anulování sebe a nechávám se vést Boží milostí , miluji tě, děkuji ti, patří vděčnost a láska celému vašemu tělu, každé buňce. Do zhuštěné energie což je hmotou vašeho těla pošlu jemnohmotnou energii myšlenky, která pak tvoří náboj Lásky ve vás.

Oslovíme maminku a tatínka společně, pošleme jim myšlenky vděčnosti, úcty a lásky. Celá práce je o tom aby jsme si uvědomili ,že naše vzájemná provázanost je vstupem do duchovního světa. Když se spojí naše kroky  jsem odrazem vaším a vy mím zrcadlem, to co trápí vás je i ve mně. Neodděluji se proto, přebírám odpovědnost za to co se děje, za to co se ocitlo v mojí realitě, protože jsme jako lidstvo propojeni jako buňky v těle, neustále svým chováním ovlivňujeme celek.

Léčivá energie proudící skrz srdce do dlaní. Každý člověk ji má, je neomezená. Je tady pro vás, skrze dlaně proudí a léčí vaše tělo. Léčivá energie pyramidy a přírody o tom není pochyb jak na nás tyto energie působí, proto masíruji v pyramidě. Vzácné oleje Young Living ,které vdechujete a mají kontakt i s vaší kůží navyšují vibrace těla.

Léčivé zvuky tibetské mísy a zvonkoher, vykouzlí úsměv na vaší tváři 🙂 🙂 🙂

Moc se na Vás těším na Vaší vzácnou společnost,

miluji Vás a děkuji Vám s Láskou Lucia

Detailní vysvětlení masáže, průběhu a jejího přínosu na videu

Další varianty masáže

Muzikoterapie s masáží
Nepotřebujete nic řešit, chcete si pouze užít masáž a k tomu se ponořit do léčivých tónů muzikoterapie a relaxovat? Připravila jsem pro vás druhou variantu masáže s muzikoterapií více se o ní dozvíte zde.

Masáž při pobytu ve tmě
Nastupujete-li v Místě v srdci na pobyt ve tmě, pak za vámi mohu přijít do tmy a udělat masáž ve tmě. Více o masáži při pobytu ve tmě se dozvíte zde.

Jak se objednat

Další informace jak se připravit, jaká je cena za masáž a také to, jak přínos mojí práce hodnoti ti, jenž si ji vyzkoušeli se dozvíte zde.

Dárkový poukaz

darkovy poukaz awakening masaz mChcete potešit svojich priateľov, alebo svojich najbližších? Hľadáte vhodný darček k narodeninám, vianociam? Darujte zážitok masážnej terapie, ktorá pomože nielen k oddychu a relaxácii, ale pomože k duchovnému prebudeniu. Je pre tých čo hľadajú pomoc a pochopenie svojich životných udalostí. Informace k poukazu tu.

 

Těším se na Vaši přítomnost a spolupráci.
S láskou a úctou Lucia 😀 Více o mně se dozvíte zde