Místo pro váš duchovní rozvoj  

Terapie Tmou – Pobyty ve tmě

Hledáte vizi ve svém životě? Odpovědi na vaše vnitřní otázky, či potřebujete udělat v životě určitá rozhodnutí, nebo jen chcete poznat sami sebe v tichu, ve tmě, v pokoře, dokonale si odpočinout a nerušeně meditovat? Pobyt ve tmě může být pro Vás tou správnou volbou.


Více informací o pobytech ve tmě

Pobyty v ústraní

Pokud si chcete opravdu odpočinout, nikým a ničím nerušeni v krásné přírodě, ale zároveň chcete mít pohodlí domova a někoho kdo se vám postará o vše potřebné například skvělé celodenní jídlo, pak vítejte na pobytu v ústraní.


Jak si dokonale odpočinout

Kabala

Položili jste si někdy otázku: „Co je smyslem Vašeho života?“ Hledáte duchovní rozvoj? Můžete se u nás seznámit s nejstarší vědou na zemi, tedy Kabalou, jenž nám nabízí v dnešní době praktické řešení na naše problémy a vysvětluje smysl života.


Více informací

nejen Masážní terapie

Masážní terapie s konzultací, masáž s muzikoterapíí, či masáž při pobytu ve tmě se sdílením. Můžete si vybrat nezapomenutlený zážitek, jenž bude mít přínos pro váš duchovní rozvoj.

Odpočinková zóna

Labyrint

Labyrint je jedna z nejstarších duchovních a terapeutických léčebných pomůcek – cesta k najití vlastního středu. Labyrint nás vede ke středu a opět stejnou cestou zpět.
V místě v srdci jsme postavili a vy můžete vyzkoušet projití sedmi okruhový Labyrint na ploše téměř 400 m2.

Více o Labyrintu
odpočinková zóna

Léčivá pyramida

Pyramidy od pradávna přitahovali lidi díky své vznešenosti a tajemstvím, které se ještě do dnešní doby nepodařilo zcela objasnit. Pobyt v pyramidě může mít pro vás ozdravné a zklidňující účinky.
Pokud chcete meditovat, odpočívat, zklidnit se, či máte zdravotní problémy a chcete vyzkoušet působení pyramidální energie, můžete vyzkoušet pobyt v léčivé pyramidě.

Více o kuželové pyramidě

Galerie obrazů od Lucie

Obrazy od Lucie jsou: výjmečné, léčivé, úchvatné, originální… tak mluví o obrazech ti, jenž jsi je koupili nebo jejich prohlížením strávili hodnou chvílí. I vy můžete nyní navštívit virtuální galerii obrazů a nebo si koupit originál v Místě v srdci. 

Co se děje v Místě v srdci

Abrahámův přístřešek dokončen

Uplynuly necelé dva měsíce, co jsme se rozhodli pro stavbu „Abrahámova přístřešku“ viz článek zde. Tedy místa, kde budou probíhat setkání k předání Moudrosti Kabaly než se postaví Pyramida Sjednocení.[…]

Read more
5.8.2018 0

Stavíme Abrahámův přístřešek – hledáme tesaře a pomocníky

Přátelé, máme tu takovou rychlou akci, na kterou hledáme aktuálně pomoc – tesaře a pomocníky. 

Read more
11.6.2018 1

Informace o Pyramidě Sjednocení, pozvání na jarní brigády a na přednášku

Zdravíme všechny přátelé Místa v srdci. Zimní příkrov nás již doufejme na dobro opustil a tak vám píšu co nového v Místě v srdci v nejbližších měsících plánujeme. Projekt Pyramidy[…]

Read more
11.4.2018 0

Navštivte naše další webové stránky

www.Terapie-tmou-nalezeni-smyslu-zivota.cz

Nový pohled na terapii tmou, jenž můžete využít jako duchovní cestu + sdílení prožitků účastníků.

www.darknesstherapy.eu

Our web for english speaking about darkness therapy. We are open for people from abroad.

www.vladimirbohm.cz

Osobní blog Vladimír, kde sdílí své poznatky a inspiraci s duchovní cesty.